Приймальне відділення

Приймальне відділення

Приймальне відділення

Детальніше

Приймальне відділення є тією структурою, з якої починається госпіталізація пацієнтів. Від оперативності і злагодженості роботи колективу відділення залежить не тільки нормальне функціонування лікарні, але перш за все, здоров'я і життя пацієнта!

Приймальне відділення забезпечує порядок госпіталізації та організацію надання кваліфікованої невідкладної стаціонарної медичної допомоги всім пацієнтам.

Завідуюча відділенням - Молокова Світлана Олексіївна, лікар-інфекціоніст вищої категорії.

Основні завдання та функції відділення:

·                    Організація і забезпечення кваліфікованого і своєчасного прийому пацієнтів, які надходять на лікування та вирішення питань їх госпіталізації.

·                    Надання пацієнтам безпосередньо в приймальному відділенні висококваліфікованої невідкладної медичної допомоги.

·                    Обстеження пацієнтів з використанням лабораторних, інструментальних та інших методів діагностики.

·                    Організація екстрених консультацій кваліфікованих фахівців лікарні.

·                    Оформлення та ведення облікової медичної документації.

·                    Проведення санітарно-гігієнічних заходів пацієнтам, що надходять до відділень стаціонару.

·                    Надання пацієнтам висококваліфікованої медичної допомоги за спеціальністю «Інфекційні хвороби» у вечірній, нічний час, вихідні та святкові дні.

·                    Організація і забезпечення якісної роботи відділень і лікарні в цілому у вечірній, нічний час, вихідні та святкові дні.

·                    Збір інформації про рух пацієнтів у відділеннях стаціонару (надходження, переведення, виписка)

·                    Взаємодія зі службою екстреної допомоги, правоохоронними органами, іншими лікувально-профілактичними закладами міста та області.

Відділення працює в цілодобовому режимі з надання екстреної допомоги і обслуговує потоки пацієнтів за направленням лікарів амбулаторно-поліклінічних, лікувально-профілактичних установ, швидкої медичної допомоги. Для цього в лікарні є структурні підрозділи, що забезпечують всі етапи лікувально-діагностичного процесу невідкладних станів.

У роботі широко використовуються методи лікарських консультацій і консиліумів з одночасним проведенням невідкладних медичних заходів.