Нартов Павло Вікторович

Нартов Павло Вікторович

Директор, Доктор медичних наук, Професор, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


У 1989 р. закінчив Харківський медичний інститут, педіатричний факультет; в 2016 р. – здобув другу вищу освіту в Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО) на факультеті «Менеджменту та економіки в сімейній медицині» за кваліфікацією «Менеджер в охороні здоров’я». Трудова діяльність: 1989-1990 рр. – інтернатура в Обласній дитячий інфекційній клінічній лікарні; 1990-1994 рр. працював лікарем-інфекціоністом та педіатром Великобурлукської ЦРЛ Харківської області; 1994-1997 рр. – аспірантура на кафедрі інфекційних хвороб ХМАПО; з 1997 по 2006 рр. асистент кафедри інфекційних хвороб ХМАПО, з 2006-2014 рр. – доцент кафедри, з 19.09.2014 р. – професор кафедри; з 28.04.2016 р. головний лікар Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні. Наукова робота: 1998 р. – кандидатська дисертація за темою «Стан калікреїн-кінінової системи та динаміка перекисного окислення ліпідів у хворих на дифтерію ротоглотки»; 2013 р. – докторська дисертація «Клініко-патогенетичні та диференціально-діагностичні критерії гострих менінгітів бактеріальної та вірусної етіології». Автор понад 150 наукових робіт, 8-ми навчальних посібників, 9-ми патентів України, 2-х нововведень, методичних рекомендацій.

Телефон:97-41-15

Амеліна Любов Михайлівна

Амеліна Любов Михайлівна

Заступник директора з медичної частини, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Закінчила Харківський медичний інститут, "Лікувальна справа". Лікар вищої категорії за спеціальностями інфекційні хвороби та організація і управління охороною здоров'я

Телефон:97-50-16

Павлов Володимир Володимирович

Павлов Володимир Володимирович

Завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії, Лікар-анестезіолог, Вища категорія


Павлов В. В. закончил ХМИ в 1993 г.. С 1993 по 1995 г. прошел интернатуру по специальности инфекционные болезни. В 1995-1996 г. специализация по специальности анестезиология. Работаю врачом-анестезиологом в отделении интенсивной терапии ОКИБ в течение 23 лет. Общий анестезиологический стаж составляет 23 лет, общий рабочий стаж 24 лет. Неоднократно исполнял обязанности зав. ОИТ ОКИБ. С 2017 зав. ОИТ ОКИБ. За период работы в ОКИБ зарекомендовал себя опытным, думающим, инициативным, честным, принципиальным работником, требовательным к себе и сотрудникам. В отношении с сослуживцами поддерживает дружественные, ровные отношения, отличный семьянин. В своей работе широко использует не только хорошо апробированные и известные методики, но и новые разработки, появляющиеся в современной литературе. Серьезное внимание уделяет вопросам совершенствования знаний и навыков по основной и смежной специальности. Владеет всеми практическими навыками, необходимыми врачу-анестезиологу высшей категории. С успехом использует технические методы терапии. Отзывчив, пользуется заслуженным уважением коллектива отделения, стационара, работников кафедр ХГМУ и ХМАПО. Внимателен и чуток к больным и их родственникам. Проводит занятия с медицинскими сестрами, ведет широкую санитарно-просветительную работу, принимает активное участие в конференциях, проводимых в ОКИБ и городе. Неоднократно награждался грамотами и благодарностям.

Телефон:97-80-03

Молокова Світлана Олексіївна

Молокова Світлана Олексіївна

Завідуюча приймальним відділенням, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Молокова Світлана Олексіївна в 1997 році закінчила Харківський державний медичний університет, факультет “медико-профілактична справа”. У 1998 році закінчила інтернатуру за фахом “інфекційні хвороби” на базі кафедри інфекційних хвороб ХДМУ. Інтернатуру та клінічну ординатуру проходила на базі обласної клінічної інфекційної лікарні. Після закінчення інтернатури з вересня 2000р. року по вересень 2001р. працювала лікарем поліклінікі Харківського гвардійського інститутут танкових військ ім.Верховної Ради України. З 2001 року по теперішній час працюю в приймальному відділенні ОКІЛ до січня 2010, як лікар-дежурант. З січня 2010 року працюю лікарем-інфекціоністом приймального відділення. З травня 2011 працюю на посаді завідуючої приймальним відділенням ОКІЛ. Загальний лікарський стаж – 20 років.

Телефон: 97-50-37

Танчук Юлія Вадимівна

Танчук Юлія Вадимівна

Завідуюча 1-м відділенням, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Танчук Юлія Вадимівна, завідуюча лікувально-діагностичним відділенням №1 Лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії. У 1994 році закінчила Харківський медичний інститут . В 1997 році закінчила інтернатуру зі спеціальності «Інфекційні хвороби». Лікар інфекціоніст КЗОЗ ОКІЛ з 1997 року. В 2007 році атестована на вищу кваліфікаційну категорію, яку підтверджує кожні 5 років. У 2007 році призначена завідуючою відділення №1. Стаж роботи 20 років. З 2014 року призначена головним позаштатним спеціалістом з інфекційних хвороб Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації .

Телефон:97-11-85

Нікітіна Валентина Володимирівна

Нікітіна Валентина Володимирівна

Завідуюча 3-м відділенням, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Никитина Валентина Владимировна Зав. 3 отделения ОКИБ с 1993 года, врач высшей категории. В 1977 году окончила Харьковский медицинский институт, педиатрический факультет. Прошла курсы специализации по инфекционным болезням (ХМАПО 1984 год) Ежегодно совершенствует свои знания по инфекционным болезням и смежным специальностям на базе ХМАПО, берет участие в научно-практических конференциях, с сотрудниками кафедры ХНМУ имеет 8 печатных работ, статью в «Медицинской газете».

Телефон:97-81-43

Єкімова Ніна Олександрівна

Єкімова Ніна Олександрівна

Завідуюча 4-м відділенням, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Єкімова Ніна Олександрівна після закінчення медичного училища робила медичною сестрою у ОКІЛ (тоді вона була інфекційна лікарня № 22). У 1971 році вона закінчила Харківський медичний Інститут (лікувальний факультет) після чого робила лікарем ординатором. З 1978 року завідувачка діагностичним відділенням № 4. Відділення на 40 ліжок і складається з напівбоксів на 2 та 4 ліжка. У кожному напівбоксі є ванна та туалет. Єкімова Ніна Олександрівна лікар вищої категорії, стаж роботи 46 років. Нагороджена значком «Відмінник охорони здоров,я» та грамотою міністра охорони здоров,я. У відділенні лікуються хворі з герпесвірусними захворюваннями, інфекційним мононуклеозом, лептоспірозом, єрсиніозом, ботулізмом, ентеровірусними захворюваннями, малярією, тропічними лихоманками,бруцельозом, бешихою, бартонельозом, ангінами, лихоманками не відомого походження. При необхідності – хворі з гострими респіраторними захворюваннями та грипом ускладнені пневмонією та інші.

Телефон:97-50-32

Гордієнко Алла Іванівна

Гордієнко Алла Іванівна

Завідуюча 5-м відділенням, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Лікар-інфекціоніст вищої категорії, завідувач відділення №5 кишково-діагостичного профілю. Освіта: Харьковский государственный медицинский університет — 1986-1992 гг. У 1994 році закінчила інтернатуру за фахом “інфекційні хвороби” на базі кафедри інфекційних хвороб ХДМУ. Інтернатуру та клінічну ординатуру проходила на базі обласної клінічної інфекційної лікарні. Спеціалізація: - інфекційні хвороби Стаж роботи у лікарні 25 років З 2015 року викладач Медичного коледжу №2. Сертифікати конференцій по гастроєнторологічному, гепатологічному та неврологічному профілю.

Телефон:97-50-05

Пеньков Дмитро Борисович

Пеньков Дмитро Борисович

Завідувач 6-м відділенням, Кандадат медичних наук, Лікар-інфекціоніст, Вища категорія


Лікар-інфекціоніст вищої категорії, завідувач відділення №6 вірусних гепатитів ОКІЛ,. ОСВІТА: у 1993 році закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю “лікувальна справа”. Після закінчення інституту у 1993-1995 роках проходив підготовку в інтернатурі за фахом “інфекційні хвороби” на кафедрі інфекційних хвороб ХДМУ, працював лікарем-ординатором в Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні. З 1997 по 2001 роки навчався в заочній аспірантурі за фахом “інфекційні хвороби”. В 2003 році захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: “Вплив циклоферонотерапії на перебіг і наслідки гострого та хронічного вірусного гепатиту С”. З 2014 року завідувач обласного спеціалізованого гепатологічного центру ОКІЛ. СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ: - інфекційні хвороби Стаж роботи у лікарні 25 років СЕРТИФІКАТИ конференцій по гастроєнторологічному, гепатологічному та неврологічному профілю. Є співавтором більше 40 надрукованих наукових праць та 3 патентів

Телефон:97-50-04

Подмолода Алла Олексіївна

Подмолода Алла Олексіївна

Головна медічна сестра


Закінчила в 1987р.Харківське медичне училище № 2 по спеціальності медична сестра. З 2002р по2005 р. навчалася у медичному коледжі при Харківській медичній академії післядипломної освіти, отримала спеціальність медична сестра-бакалавр. Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «сестринська справа».

Телефон:97-11-96

Чірюкіна Ольга Іванівна

Чірюкіна Ольга Іванівна

Завідувач спеціалізованого амбулаторно-консультативного відділення


Чірюкіна Ольга Іванівна у 1996 р. закінчила Харківський державний медичний університет за спеціальністю «Медико-профілактична справа». В 1997 року пройшла інтернатуру при ХДМУ, присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю інфекційні хвороби. З 1997 року працює лікарем-інфекціоністом в КЗОЗ Обласна клінічна інфекційна лікарня. Загальний стаж 21 рік. В 2008 році присвоєна вища кваліфікаційна категорія. Маю наукові публікації у медичних виданнях. Працювала в різних за профілем відділеннях: приймальному, дитячих та крапельних, кишкових інфекцій. Довготривало з 2000 року по 2013 рік працювала у діагностичному відділенні, з 2010 року сумісно з гепатологічним центром у кабінеті амбулаторного прийому хворих. З 2014 року у звʼязку із реорганізацією гепатологічний центр увійшов до структури відділення вірусних гепатитів та диференційної діагностики жовтяниць, де продовжувала свою діяльність. А з 1 грудня 2017 року гепатологічний центр та центр Лайма-бореліозів виділені в окрему структуру нового спеціалізованого відділення, де Чірюкіна О.І. призначена завідувачкою.

Телефон:97-60-16

Проценко Ольга Олександрівна

Проценко Ольга Олександрівна

Головний бухгалтер


Телефон:97-71-41

Майданик Юрій Георгійович

Майданик Юрій Георгійович

Завідувач аптекою


Телефон:97-70-12

Бондаренко Олена Валеріївна

Бондаренко Олена Валеріївна

Завідуюча лабораторно-діагностичним відділенням, Лікар-вірусолог Вища категорія


завідувач клініко-діагностичної лабораторії КЗОЗ ОКІЛ. ОСВІТА: у 1997 році закінчила Львівський державний медичний університет, за спеціальністю медико-профілактична справа. СЕРТИФІКАТИ 1998 р. – у Харківському інституті удосконалення лікарів отримала сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Інфекційні хвороби». 2004 р. – у Харківській медичній академії післядипломної освіти отримала сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Бактеріологія». 2008 р. – в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика отримала сертифікат лікаря спеціаліста за спеціальністю «Вірусологія». 2012 р. – проходила передатестаційний цикл з вірусології у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. 2012 р. – присвоєна вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Вірусологія». 2013 р. – пройшла курс «Безпека роботи в лабораторії рівня BSL 2» в Південному дослідницькому інституті BLACK @ VEATCH (USA). 2013 р. – успішно пройшла тренінг з основ роботи з лабораторним та аналітичним обладнанням в діагностичній лабораторії в об’ємі׃ пробопідготовка, імуно-ферментний аналіз, ПЛР1 – діагностика в рамках програми «Зменшення біологічної загрози в Україні» ПАТ «МАКРОХІМ».

Телефон:97-71-25

Максуль Тетяна Євгеніївна

Максуль Тетяна Євгеніївна

Завідуюча відділом моніторингу і контролю санітарного благополуччя, Лікар-епідеміолог, Вища категорія


завідувач відділу моніторингу та контролю за санітарним благополуччям КЗОЗ Обласна клінічна інфекційна лікарня. 2000 р. закінчила медичний факультет Харківського національного медичного університету за спеціальність лікар. З 2014 року має вищу кваліфікаційну категорію з епідеміології.

Телефон:

Малік Світлана Олексіївна

Малік Світлана Олексіївна

Старший інспектор відділу кадрів


Телефон:97-31-23